- Samorząd
-
Cyfrowy Urząd
- Informacje ogólne
- Akta stanu cywilnego
- Sprawy meldunkowe
- Dowody osobiste
- Działalność gospodarcza
- Gospodarka nieruchomościami
- Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne
- Podziały nieruchomości
- Numeracja porządkowa nieruchomości
- Gospodarka leśna
- Ochrona środowiska
- Podatki
- Sprawy mieszkaniowe
- Testament
- Wgląd do archiwum
- Własnoręczność podpisu
- Zezwolenie na alkohol
- Zezwolenie na wycinkę
- Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP)
- Mapy i plany
- Gospodarowanie mieniem gminnym
- Bezpieczeństwo publiczne
- Zarządzanie Kryzysowe i Obrona Cywilna
- Cyberbezpieczeństwo
- Zdrowie i pomoc społeczna
- Oświata
- Ochrona środowiska
- Kultura
- Sport
- Zabytki
- Zasłużeni dla Dukielszczyzny
- Wydawnictwa
- Nagrody, wyróżnienia
- Ogłoszenia i informacje jednostek zewnętrznych
- Organizacje pozarządowe
- Budżet obywatelski
- Koronawirus SARS-CoV-2
- Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
-
Dodatki motywacyjne z budżetu państwa
- Dofinansowanie wynagrodzeń pracowników jednostek wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej na lata 2024-2027
- Program „Dofinansowanie wynagrodzeń pracowników jednostek organizacyjnych pomocy społecznej w postaci dodatku motywacyjnego na lata 2024 – 2027
- Dofinansowanie wynagrodzeń w postaci dodatku motywacyjnego oraz kosztów składek od tych wynagrodzeń pracowników zatrudnionych w samorządowych instytucjach opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 na lata 2024-2027
- Wybory na sołtysów i przewodniczącego zarządu osiedla 2025
Dzień Rodzinny w ZSP w Tylawie
14 czerwca 2010 r w Zespole Szkół Publicznych w Tylawie odbyło się uroczyste zakończenie drugiego etapu projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy".
Uczniowie klasy pierwszej pod kierunkiem wychowawczyni R. Morawskiej przedstawili inscenizację utworu Marii Kownackiej "Za co kochamy nasze mamy?" przygotowaną z okazji Dnia Rodziny. W utworze wykorzystano teatrzyk kukiełkowy oraz pacynki, które szkoła otrzymała jako pomoce dydaktyczne rozwijające zdolności i umiejętności uczniów w zakresie inteligencji językowej. W pokazie umiejętności uczestniczyli: dyrektor szkoły Aleksander Kosior, nauczyciele, rodzice, dziadkowie, uczniowie klasy II, III oraz oddziału przedszkolnego i pięciolatków, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną trzecią edycję realizowanego projektu. Dzięki projektowi, najmłodsi uczniowie naszej szkoły mogli rozwijać naturalne zdolności i umiejętności w specjalnie zorganizowanych Ośrodkach Zainteresowań Dziecięcych. Na zakończenie pierwszoklasiści otrzymali w nagrodę mini pacynki, będące pamiątką uczestnictwa w programie " Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy".
Zajęcia pierwszaków dobiegły końca, szkoda, bo świetnie wspólnie bawiliśmy się. Życzymy naszym młodszym kolegom, którzy w przyszłym roku szkolnym będą realizować trzeci etap projektu "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy", równie interesujących, ciekawych i rozwijających zajęć.